Потяг масою 800 т рухається рівномірно по горизонтальній колії зі швидкістю54 км/год. Який запас

кінетичної енергії може мати цей потяг Виразити в МДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Мнацаканян Анжелика.

Відповідь:

900 МДж

Пояснення:

Спочатку необхідно перевести швидкість потяга в одиниці СІ:

54 км/год = 54,000 м/3600 с = 15 м/с

Запас кінетичної енергії потяга обчислюється за формулою:

E = (1/2) mv²

де m - маса потяга, v - його швидкість.

Підставляємо дані:

E = (1/2) * 800 т * (15 м/с)² = 900,000 кДж = 900 МДж

Отже, запас кінетичної енергії у цьому потязі становить 900 МДж.