Тіло рухається зі швидкістю 7,2 км/год. Визначте масу тіла якщо, його кінетична енергія становить 4

Дж.

Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.
Дано:
v=7,2км/ч=2м/с
Ек=4Дж
Знайти:
m-?
Ек=mv²/2=2Ек/v²=2*4/2²=2м