Якою є потужність двигуна якщо за 6 хвилин він виконує роботу 18 кДж


Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Никита.

Ответ:

P = W / t

6 хвилин = 6 * 60 секунд = 360 секунд

P = 18 кДж / 360 с = 0.05 кВт