До провідника, отр якого складає 12 Ом, прикладено напругу 60 В. Знайдіть силу струму що

проходить у ньому. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Ягодкина Анна.

Ответ:

Дано:

R=12 Ом;

U=60 B.

Знайти І.

Рішення.

І=U/R=60/12=5 A.

Відповідь: сила струму у провіднику дорівнює 5 А.

Объяснение: