Знайдіть час за який на катоді виділелось 0,217 г міді. Сила струму 1,6 А​


Ответы на вопрос

Отвечает Козловская Саша.
Для розв'язання задачі можна скористатись законом Фарадея:

m = Q × M,

де m - маса виділеного металу (в г), Q - кількість електричних зарядів, протікання яких спричинило виділення металу (в кулонах), M - молярна маса металу (в г/моль).

Значення кількості електричних зарядів можна знайти, використовуючи вираз:

Q = I × t,

де I - сила струму (в амперах), t - час (в секундах).

Отже, з формули для маси виділеного металу отримуємо:

t = m / (M × I).

Для міді M = 63,5 г/моль. Підставляємо дані:

t = 0,217 г / (63,5 г/моль × 1,6 А) ≈ 0,0021 с

Отже, на катоді виділилось 0,217 г міді за 0,0021 с.