Ракета ATACMS летить знищувати російський командний пункт на висоті 60 метрів зі швидкістю 900

км/год. Її маса складає 270 кг.Обчисліть повну механічну енергію ракети ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жанаев Диас.

Ответ: 8599,5кДж

Объяснение:

Дано:

m=60м

g=10Н/кг

V=900км/ч=250м/с

m=270кг

--------------------

Е-?

Е=Еп+Ек

Еп=mgh, где:

m-масса тела;

g-ускорение свободного падения;

h-высота полета

Ек=mV²/2, где:

m-масса тела;

V-скорость тела.

Е=mgh+mV²/2=m(gh+V²/2)=270*(10*60+250²/2)=8599500Дж=8599,5кДж