Визнач напругу на ділянці кола, якщо при проходженні по ній заряду в 15Кл була здійснена робота 7,3

кДж. Відповідь заокругли до цілого числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Сергиенко Ивана.

Ответ:

486,(6) B

Объяснение:

За формулою A = U × q маємо — U = A ÷ q = 7300 ÷ 15 = 486,(6) B