5. Женiл келіктің массасы 1 тонна. егер онын жылдамдыгы 72 км/саг болса. онын кинетикалык

энергиясын табыңыз. [2]​

Ответы на вопрос

Отвечает Вященко Артем.
Ek=mV^2/2
Ek=1000*72*72/2=2592000Дж