З якої висоти падало тіло без початкової швидкості, якщо воно летіло 0,1 хв?


Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Степан.

Для решения задачи воспользуемся формулой:

s =  \frac{a {t}^{2} }{2}

В нашем случае:

a = g = 10 \frac{м}{с {}^{2} }

t = 0.1 \times 60 = 6с

Тогда:

s =  \frac{10  \times 0.6 {}^{2} }{2}  = 1.8 м

Ответ: 1,8м