Пожежна помпа розвиває потужність 5 кВт. На який поверх вона може подавати щохвилини 1000 л

води?.Відстань між поверхами 3 м.

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Яна.

Дано;

N = 5кВт = 5000 Вт

ι = 3 м

t = 60 c

ρ(води) = 1000 кг/м³

V = 1000 л = 1 м³

Знайти:

n - ?

Розв'язок:

Ν = A / t

А = F * ι

F = m * g

m = ρ * V

N = F * ι / t = m * g * ι /t = ρ * V * g * ι / t

n * ρVgι / t = N

n = Nt / ρVgι

n = 5000 * 60 / 1000 * 1 * 10 * 3 = 10

Відповідь: 10 поверх