Пожежний насос розвиває потужність 3 кВт. Який об’єм води він подасть на сьомий поверх за 2 хв

роботи? Відстань між поверхами 3м.

Ответы на вопрос

Отвечает Пряников Илья.

Відповідь:

Дано:

P = 3 кВт = 3000 Вт

t = 2 хв = 120 с

р = 1000 кг/м^3    (там 997 густина води але нехай буде 1000)

h = 3 м

---------------------------------

v - ?

W = P * t

W = 3000 Вт * 120 с = 360000 Дж

W = m * g * h

m = W / (g * h) = 360000 Дж / (9,8 м/с² * 3 м * 7) = 1835,03 кг

V = m / р = 1835,03 кг / 1000 кг/м³ = 1,84 м³