З якою швидкістю влітає в магнітне поле електрон якщо на нього діє сила лоренса 4nH і вона

перпендикулярна лініям індукції.Магнітна індукція поля 0,8 Тл

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:

Считаем, чо протон влетает перпендикулярно линиям магнитной индукции. F=q*B*V  V=F/q*B=2*10^-12/1,6*10^-19*0,4=3,125*10^7 м/с

Пояснення: