Допоможіть, будь ласка Дві кульки, що рухаються одна назустріч одній, мають маси m1=2 кг та

m2=0,5 кг. Якою буде швидкість кульок після зіткнення, якщо початкові швидкості v1=3 м/с та v2=4 м/с відповідно. Удар вважати абсолютно непружнім.

Ответы на вопрос

Отвечает Суюнова Адэлина.

Ответ: 3,2м/с

Объяснение:

Дано:

m1=2кг

m2=0,5кг

V1=3м/с

V2=4м/с

----------------

V-?

Согласно закона сохранения импульса:

m1*V1+m2*V2=(m1+m2)*V

Отсюда:

V=m1*V1+m2*V2/(m1+m2)=2*3+0,5*4/(2+0,5)=3,2м/с