Потенціальна енергія пружини 280 Дж. Знайти жорсткість пружини, якщо її видовжили на 3 см. Поможіть

будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Ева.
Дано:
Еп=280Дж
х=3см=0,03м
Знайти:
k-?
Eп=kx²/2→k=2Еп/х²=2*280/0,03²=622222Н/м