ОТДАЮ ВСЕ БАЛЫ РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ВСЕ ПРОШУ!!! НЕ ТОЛЬКО 1 , А ВСЕ кроме последнего :) но

желательно с ним

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеева Диана.

Ответ:

Объяснение:

1. я не понял где точка А

2. В (луч падающий = лучу отбитому)

3.  А (найменша частота інфрачервоного випромінювання  Сонця, найбільша, серед переліку, у рентгенівського випромінювання )

4. m=5

W(енергія, я не знаю, як ви          

конкретно її позначаєте) = 30 * 10¬³ дж

K(коефіцієнт) = 5

знайти - H - ?

Спочатку знайдемо поглинуту дозу опроміннення: D

D = W/m

D = 30 * 10¬³/ 5  = 6 * 10¬³

Щоб знайти еквівалентну дозу: H = K * D

H = 5 * 6 * 10¬³ =  30 * 10¬³

5. я поки не знаю)

6. Fтяги = 1,2 H

m = 0.4 кг

коеф тертя - ?

я позначу α - ?

за умовою сказано, що брусок тягнуть рівномірно - це дуже важливо в розв'язку цієї задачі, бо це означає, що сила з якою тягнуть(за умовою вона = 1,2) дорівнює силі, яка протидіє - сила тертя.

Fтертя = Fтяги

також при рівномірному русі Fтер = α*m*g

виразимо звідси коефіцієнт - маємо α = Fтертя/m*g

α = 1.2 / 4 = 0.3

7. до 7 прикріпив фото, одразу прошу вибачення, якщо щось не правильно, виправте мене в коментарях :)