Предмет знаходиться на відстані 6см від збиральної лінзи. Визначте відстань до зображення, якщо

головна фокусна відстань лінзи 8см

Ответы на вопрос

Отвечает Фокина Кристина.

Ответ:

-24 см

Объяение:

d=6 см;

F= 8 см;

f     ?      1/f=1/F-1/d=1/8-1/6=-1/24; f=-24 см;

Знак "-" говорит о том, что что изображение мнимое.