Яку потужність розвиває двигун вантажівки якщо за 30 сек виконує 600 кДж​


Ответы на вопрос

Отвечает Сошкин Евгений.
Дано: t=30c
А=600кДж=6*105Дж
Знайти:
N-?
N=A/t=6*105/30=20000BT
Отвечает Быков Виктор.
Дано:
t=30c
A=600кДж=6*10⁵Дж
Знайти:
N-?
N=A/t=6*10⁵/30=20000Вт