Скільки часу тривав електроліз, якщо при силі струму 500 А на катоді виділилося 1,8 кг алюмінію?

k = 0,09 мг/Кл Виберіть одну відповідь: с год с с

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Надежда.

Ответ: 4*10⁴с

Объяснение:

Дано:

I=500А

k=0,09мг/Кл=0,00000009кг/Кл

m=1,8кг

-----------------

t-?

Согласно закона Фарадея:

m=kIt, где:

k-электрохимический эквивалент;

I-сила тока;

t-время электролиза

Отсюда:

t=m/(kI)=1,8/(0,00000009*500)=40000с=4*10⁴с