На якій відстані від поверхні Землі сила тяжіння в 100 разів менша, ніж на поверхні?


Ответы на вопрос

Отвечает Сарочан Максим.

Ответ:

57600 км  

Объяснение:

F₁/F=100;

h    ?  F=G*m₁*m₂/R²;  На поверхні R=6400 км, ⇒ F₁=0,01 F буде, якщо R=64000 км  

h= 64000-6400=57600 км  

Ответ: 57600км.