Визначте жорсткість пружинки динамометра до якого підвісили тіло масою 100г і вона видовжилась на

17 см ( g = 10 H / kg )

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Богдан.
Жорсткість пружинки можна визначити за формулою Гука:

F = k * x

де F - сила, k - жорсткість пружини, x - видовження пружини.

У даному випадку, тіло має масу 100 г, що відповідає 0.1 кг. Видовження пружини становить 17 см, що відповідає 0.17 м.

Сила, яка діє на пружинку, може бути визначена як маса, помножена на прискорення вільного падіння (g):

F = m * g = 0.1 кг * 10 H / kg = 1 Н

Підставивши ці значення у формулу Гука, отримаємо:

1 Н = k * 0.17 м

Виразимо жорсткість пружинки (k):

k = 1 Н / 0.17 м = 5.88 Н/м