Мiдний циліндр об'ємом 180 сантиметрів в кубі має масу 890 г. суцільний цей циліндр чи

порожнистий який об'єм має порожнина, якщо вона є? Поясніть будь ласка ваше розв'язання даю 10б

Ответы на вопрос

Отвечает Каральчук Владислав.

Відповідь: циліндр має порожнечу, та її об'єм 80см³

відношення маси до об'єму це густина

ρ = m V

э табличне значення густини різних речовин, можемо знайти густину міді, так як об'єм в нас в сантиметри в кубі , та маса в грамах, то і густину обираємо у цих показчиках

мідь ρ = 8,9 г/см³

знайдемо масу цього циліндру з відомим нам об'ємом

m = ρ×V

m = 8,9×180= 1602г

1602 більше ніж маса нашого циліндру, одже в ньому є порожнеча, знайдемо її масу

m2 = 1602 - 890 = 712 г.

знайдемо об'єм цієї порожнечі

V = m/ρ

V = 712/8,9 = 80см³