На спиртівці нагріли 200 г води на 60 °С. При цьому згоріло 6 г спирту. Знайдіть ККД нагрівальної

установки. Питома теплота згоряння спирту – 27 МДж/кг, питома теплоємність води – 4,2 кДж/(кг· °С). Відповідь подати у %. Вписати лише число (з точністю до десятих) без одиниць вимірювання

Ответы на вопрос

Отвечает Конышева Елизавета.

Ответ: 31%

Объяснение:

Дано:

m1=200г=0,2кг

Δt=60°C

c=4,2кДж/кг°С=4200Дж/кг°С

m2=6г=0,006кг

q=27МДж/кг=27000000Дж/кг

-----------------------

η-?

η=Qп/Qз, где:

Qп-полезная теплота;

Qз-затраченная теплота.

Qп=с*m1*Δt

Qз=q*m2

η=с*m1*Δt/(q*m2)=4200*0,2*60/(27000000*0,006)=0,31*100%=31%