Тіло, що рухалося з постійним прискоренням 0,2 м/с², подолало 400 м за 40 с. Чому дорівнюють

початкова та кінцева швидкості руху тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ: 6м/с; 14м/с

Объяснение:

а=0,2м/с²

S=400м

t=40c

------------

Vo-?; V-?

S=Vo*t+at²/2

Подставим числовые значения и получим:

400=Vo*40+0,2*40²/2

40Vo=240

Vo=6м/с

V=Vo+at=6+0,2*40=14м/с

Отвечает Писакин Валентин.

Ответ:

ВНІЗУ

Объяснение:

а = 0,2 м/с^2

S = 400 м

t = 40 c

__________
Vo = ? V = ?



S = Vo • t + at^2 / 2
S = 400 = Vo • 40 + 0,2 • 40^2 / 240

Vo = 240 Vo = 6 м/с

V = Vo + at

V = 6 + 0,2 • 40 = 14 м/с