Які з наведених оксидів взаємодіють із водою? складіть відповідні рівняння реакцій. Na2O, CO2,

SO3, Cr2O3, SiO2.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Объяснение:

Na2O + Н2О= 2NaOH,

CO2 + H2O = H2CO3,

SO3 + H2O = H2SO4,

Cr2O3 + H2O = не взаємодіють із водою

SiO2 + H2O = не взаємодіють із водою