СРОЧНО !!!!! даю 70 балов Визначте кількість теплоти, що необхідна для нагрівання алюмінієвої

деталі масою 0,5 кг від 20 °С до 80°С ( питома теплоємність алюмінію 920 Дж/кг*°С)

Ответы на вопрос

Отвечает Кашин Никита.
Для розрахунку кількості теплоти, необхідної для нагрівання алюмінієвої деталі, можна використовувати наступну формулу:

Q = m * c * ΔT

Де:
Q - кількість теплоти (у джоулях),
m - маса алюмінієвої деталі (у кілограмах),
c - питома теплоємність алюмінію (у Дж/кг*°С),
ΔT - зміна температури (у °C).

За вказаними даними:
m = 0,5 кг
c = 920 Дж/кг*°С
ΔT = (80 °C - 20 °C) = 60 °C

Тепер підставимо ці значення в формулу і розрахуємо кількість теплоти:

Q = 0,5 кг * 920 Дж/кг*°С * 60 °C = 27,600 Дж

Отже, для нагрівання алюмінієвої деталі масою 0,5 кг від 20 °С до 80 °С потрібно 27,600 Дж енергії тепла.