СРОЧНО! Латунний посуд при нагріванні збільшився в об'ємі на , 0,6% Знайти збільшення температури

посуду, якщо коефіцієнт об'ємного розширення латуні в=2×10^-5 К^-1​

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Для знаходження збільшення температури посуду можемо використовувати формулу для об'ємного розширення:

ΔV = V₀ * α * ΔT,

де:

ΔV - збільшення об'єму,

V₀ - початковий об'єм,

α - коефіцієнт об'ємного розширення,

ΔT - зміна температури.

Ми знаємо, що ΔV дорівнює 0,6% від початкового об'єму, тобто:

ΔV = 0,006 * V₀.

Також маємо значення коефіцієнта об'ємного розширення α = 2 * 10⁻⁵ К⁻¹.

Підставляючи ці значення в формулу, отримуємо:

0,006 * V₀ = V₀ * (2 * 10⁻⁵ К⁻¹) * ΔT.

Зараз ми можемо вирішити це рівняння відносно ΔT:

ΔT = (0,006 / (2 * 10⁻⁵)) К = 300 К.

Отже, зміна температури посуду дорівнює 300 К (або 300 градусів Цельсія).