З якою силою діє однорідне магнітне поле з індукцією 0,15 Тл на провідник довжиною 0,2 м, якщо

його опір 0,01 Ом, а електрична по- тужність 4 Вт? Лінії магнітного поля перпендкулярні до провідника.

Ответы на вопрос

Отвечает Погорельский Вадим.

За формулою P=I^2R можна знайти струм, що протікає через провідник: \sf I = \sqrt{\dfrac{P}{R}} = \sqrt{4/0.01} = 20 А.

За формулою \sf F=BIL\sin \alpha можна знайти силу, яка діє на провідник: \rm F= 0.15\cdot 0.2\cdot20 =0.6 H.

Ответ: 0.6 Н.