Тело начало движение с ускорением, модуль которого, a = 4,0 м/с2. Определите пути s3 и s4

пройденные телом за третью и четвертую секунду ДВИЖЕНИЯ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Иван.

Тіло, що рухається з прискоренням \tt a, має рівномірно прискорений рух. Це означає, що швидкість тіла збільшується на однакову величину кожну секунду.

Шлях, пройдений тілом за третю секунду руху:

\tt s_3 = v_0t + \dfrac{1}{2}at^2=0+\dfrac{1}{2}\cdot 4\cdot 3^2=18 м

Аналогічно, шлях, пройдений тілом за четверту секунду руху:

\tt s_4 = v_0t + \dfrac{1}{2}at^2=0+\dfrac{1}{2}\cdot 4\cdot 4^2=32 м

Таким чином, тіло пройшло 18 м за третю секунду руху і 32 м за четверту секунду руху