Тіло, рухаючись рівномірно зі швидкістю 20 км/год, долає відстань 30 м за: а) 10 секунд; б) 12,7

секунд; в) 0,19 секунд; г) 1,23 секунди.

Ответы на вопрос

Отвечает Малеев Константин.

Объяснение:

Для обчислення відстані, яку тіло подолає при руху з відомою швидкістю, використовується проста формула:

відстань (s) = швидкість (v) × час (t).

У вас вже дана швидкість 20 км/год, яку ви можете перевести в метри на секунду (м/с) для зручності розрахунків:

1 км/год = 1000 м/3600 с = 5/18 м/с.

Отже, швидкість в метрах на секунду дорівнює:

20 км/год × (5/18) м/с = (100/18) м/с ≈ 5.56 м/с (округлено до двох знаків після коми).

Тепер можемо знайти відстань для кожного з запитаних часів:

а) 10 секунд: s = 5.56 м/с × 10 с = 55.6 м.

б) 12,7 секунд: s = 5.56 м/с × 12.7 с = 70.532 м.

в) 0,19 секунд: s = 5.56 м/с × 0.19 с ≈ 1.057 м.

г) 1,23 секунди: s = 5.56 м/с × 1.23 с ≈ 6.837 м.

Отже, для варіанту б) тіло подолає приблизно 70.532 метри.