Прямолінійним шосе в одному напрямі рухаються два велосипедисти. Швидкість першого велосипедиста

дорівнює 10M / c швидкість другого 20M / c Віддаль між ними у початковий момент часу дорівнювала 200 м. За скільки часу віддаль між ними буде 600 м, якщо на початку руху перший велосипедист знаходиться попереду другого?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайдов Эмиль.

Ответ: 80 с

Объяснение:

Нехай t - час, що пройшов з моменту початку руху. Тоді відстань між велосипедистами можна обчислити за формулою:

S = 200 + (20-10)t = 200 + 10t

При цьому на початку руху перший велосипедист знаходиться попереду другого, тому d₀ = -200 м.Щоб знайти час, за який відстань між ними становитиме 600 м, потрібно розв’язати рівняння:

600 = -200 + 10t

800 = 10t

t = 80 c

Таким чином, через 80 секунд відстань між велосипедистами становитиме 600 м.