Автобус рухався зi швидкістю 54 км/год Знайти гальмівний шлях через 8 с


Ответы на вопрос

Отвечает Пушкина Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Для обчислення гальмівного шляху можемо скористатися наступною формулою:

S=vt,S=vt,

де:

   SS - гальмівний шлях (в метрах),

   vv - початкова швидкість (в метрах за секунду),

   tt - час гальмування (в секундах).

Спочатку переведемо початкову швидкість з кілометрів на годину (км/год) в метри за секунду (м/с), враховуючи, що 1 км/год = 1000/3600 м/с:

v=54 км/год⋅10003600 м/с=15 м/с.v=54км/год⋅36001000​м/с=15м/с.

Тепер ми можемо обчислити гальмівний шлях, використовуючи значення початкової швидкості та часу гальмування:

S=15 м/с⋅8 с=120 м.S=15м/с⋅8с=120м.

Отже, гальмівний шлях автобуса через 8 секунд гальмування становить 120 метрів.