Через замкнуте кільце осердя трансформатора, який зменшує напругу з 220В до 42В, пропущено провід,

кінці якого приєднані до вольтметра. Вольтметр показує 0,5В. Скільки витків мають обмотки трансформатора?

Ответы на вопрос

Отвечает Зыскина Полина.

Ответ:

Объяснение:

U1 = 220В

U2 =  42В

U3 = 0.5 В

N1=?

N2 = ?

На один виток приходится 0,5 вольт, тогда

N2 = U2 / U3 = 42/0.5 = 84 витка

N1 = U1 / U3 = 220/0.5 = 440 витков