За допомогою одного рухомого і одного нерухомого блоків підняли рівномірно вантаж масою 80 кг на

висоту 8 м. Яка сила була прикладена до вільного кінця каната і яка робота при цьому була виконана під час піднімання вантажу, якщо ККД пристрою становить 80%?

Ответы на вопрос

Отвечает Невраева Элина.

Ответ:

полезная работа Ап=mg*hкпд = Ап/Аз*100%затраченная работа Aз = F*S=F*2*h=m*g*h*100/кпдF = mg*50/кпд = 80*50/80 Н = 50 Н