Координата тіла, що рухається, змінюється згідно з рівнянням x = −12 + 2t + 8t2. Визначте

параметри руху тіла, запишіть рівняння залежності швидкості руху від часу та побудуйте графік залежності vx(t).

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилин Егор.

Рівняння руху тіла:  x = -12 + 2t + 8t^2. Це рівняння представляє рух тіла з початковою координатою (-12), початковою швидкістю 2 м/с і прискоренням 16 м/с².

Швидкість тіла можна визначити як похідну від функції  шляху (фізичний зміст похідної). Таким чином, швидкість можна обчислити як \v_x(t) = \dfrac{dx}{dt} = 2 + 16tv_x(t)=x'_t(t)=2+16t.

Графік залежності v_x(t) буде прямою, що проходить через точки (0,2) і (-1;-14).