Сила струму в електричному колі 8 А. Скільки електронів проходить через поперечний переріз кола за

30 с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Красулина Вика.

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

І=8А

t=30c

N-?

I=q/t

q=I*t=8*30=240 Кл

q=Ne (e=1.6*10^-19)

N=q/e=240/1.6*10^-19=15*10^20