Під якою напругою перебуває прилад, якщо при силі струму 5А за 2с виконується робота 4кДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Голдобина Екатерина.

Відповідь:

I=5A

t=2c

A=4кДж=4000Дж

A=U*I*t

U=A/I*t=4000/5*2=400В

Пояснення: