Маса легкового автомобіля дорівнює 1,5т. Який тиск він чинить на дорогу, якщо площа контакту

одного колеса з дорогою 150см2? Відповідь дати в кПа.

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Саша.

Ответ:

98 кПа.

Объяснение:

P = F / A; F = m * g.
P = 14700 Н / 150 см2 = 98 кПа (1 килопаскаль = 1000 Па).