99б за рішення . Нагрітий камінь масою 5кг охолоджуючись у воді на 1°С віддає їй кількість теплоти

, що дорівнює 2,1 кДж. Чому дорівнює питома теплоємність каменя?

Ответы на вопрос

Отвечает Крюкова Арина.

Дано:
m=5 кг
ΔT=1°C
Q=2.1кДж=2,1*10³
Знайти: с -?
Q=c*m*ΔT
c=Q/m*ΔT
c=2.1*10³Дж/5кг*1°С=420 Дж/кг*°С
Відповідь:с=420 Дж/кг*°С