Допоможіть..Визначити атмосферний тиск на 20 поверсі(на горищі) будинку ,якщо біля фундаменту

атмосферний тиск дорівнює 760мм.рт.ст. а висота кожного поверху 3м.. допоможіть..якщо незнаєте як вирішувати ну тоді допоможіть хоть як дано написать і що знайти потрібно...зараніє дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Сапроненков Евгений.
Р2-р1= ро*gh
h=(p2-p1)/g*ро
po =1,29
1 мм.рт.ст=133,32 Па
перевести все единицы и подставить в рабочую формулу
.h= 5*133,32/10*1,29=51,67м