Дано три однакові металеві заряджені кулі(q1=+5,q2=-7,q3==3).Яким стане заряд першоъ(1)кулы,якщо

нею спочатку торкнутися другоъ(2),а потым третьоъ(3)куль?

Ответы на вопрос

Отвечает Кунгурцева Елизавета.
Q₁ = +5
q₂ =  -7
q₃ = + 3

____________

Новый заряд первого шарика:
a) q₁¹ = (q₁+q₂)/2 = (5-7)/2 = - 1 
b) q₁¹¹ = (q₁¹+q₃)/2 = (-1+3)/2 = + 1