в скількт раз збільшиться сила Ампера якщо індукцію магнітного поля збільщити у 3 рази а силу

струму зменшити у 2 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Кошечкина Рина.
F1=I*B*L
F2=(I/2)*(3*B)*L=1.5*F1
Увеличится в 1,5 раза
======================