Під дією сили 40нютонів пружина стиснулася на 2 см. Під дією якої силивона стиснеться на 5 см ?


Ответы на вопрос

Отвечает Беззубик Ксения.
F1=40 H    x1=0.02 м     x2=0.05 см    F2=?
===
F=k*x
k=F1/x1=F2/x2
F2=F1*x2/x1=40*0.05/0.02=100 H
========================