Ділянка кола складається з двох послідовно з'єднаних резисторів, опір яких 50 Ом та 70 Ом

відповідно. Напруга на цій ділянці кола складає 60 В. Знайдіть силу струму в колі та напругу на кожному з резисторів.

Ответы на вопрос

Отвечает Кораблев Миша.
Общее сопротивление
Rob=R1+R2=50+70=120 Ом
общий ток цепи
I=U1/R1=60/120=0,5А

Напряжение на каждом резисторе
U1=I*R1=0.5*50=25 Вольт
U2=I*R1=0.5*70=35 Вольт