Срочно!!!! 15 баллов! Газ міститься в закритому балоні. Коли його нагріли на 175 К, тиск газу

збільшився у 25 рази. Знайдіть початкову температуру газу.

Ответы на вопрос

Отвечает Подгорбунский Юрий.
ΔT=175 K    p2=2.5*p1   T1=?
===
V=const
p1/T1=p2/T2=2.5*p1/(T1+ΔT)
(T1+ΔT)/T1=2.5
T1=ΔT/1.5≈116.7 K
=======================