даю 20 балов Визначте числове значення електричного опору в Ом алюмінієвого дроту, натягнутого між

двома стовпами, якщо площа його поперечного перерізу 10 мм2, а відстань між стовпами 50 м. Питомий опір алюмінію 0,027 Ом·мм2/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Савенок Макс.
Дано:l=50m
s=10mm^2
P=0.027Ом×мм^2/м
Найти:R
P=RS/l<=>R=lP/s-т.к. натянута
[R]=[m×Ом×mm^2/m×mm^2]=[Ом]
R=5×27/1000=0,135
R=0,135 Ом
Ответ:R=0,135 Ом