довжина дроту,що підводить струм від генератора електричної енергії до споживача,рівна 120

метрів.Який переріз повинний мати мідний дріт,якщо при силі струму в 160 А,що протікає по ньому ,напруга рівна 8В?

Ответы на вопрос

Отвечает Бутчик Вася.
Незрозуміло, що означає:" напруга рівна 8в".
Зробимо такий розрахунок: візьмемо мідний дріт S=50мм²
тоді його опір R=p*L/S= 0.0175ом*мм²/м *120м/50мм²=0.042ом
напруга, що впаде на дроті становитиме ΔU=I*R=160a*0.042ом=6.72в