Через електролампочку за 6хв пройшов заряд 180Кл. Визначити силу струму в лампочці


Ответы на вопрос

Отвечает Лексункина Мария.
Дано:
t=6 (хв)=360(с)
g=180(Кл)
I-?
Розв*язання:
I=g:t
I=180:360=0,5(А)
Відповідь:I=0.5(A)