На скільки градусів слід збільшити температуру 100 г аргону ,щоб його внутрішня енергія збільшилася

на 3,3кДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Добрынин Федор.
ΔU=3.3 кДж=3300 Дж, m=0.1 кг; Δt - ?
\Delta U=\frac{3}{2}*\nu*R*\Delta T
\nu=\frac{m}{M}=\frac{0.1}{40*10^{-3}}=2.5 моль; 
\Delta T=\frac{\Delta U}{\frac{3}{2}\nu R}=\frac{3300}{\frac{3}{2}2.5*8.314}=105.85 К.