Який об'єм води витісняє сосновий брусок довжиною 3 м, шириною 40см та висотоб 20 см,якщо він

плаває в річці?Густина води 1000 кг/м куб. густина деревини сосни 400 кг/м куб. Куб.- кубічний

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Люба.
Дано: 
L=3 м, W=40 см=0.4 м, H=20 см=0.2 м, ρ₁=1000 кг/м^3, ρ₂=400 кг/м^3, g=10 Н/кг;
Найти: 
Vводы=?
Решение: 
Найдем объём бруска - V=L*W*H=3*0.4*0.2=0.24 м^3.
Fa=ρ₁*Vводы*g, P=mg=ρ₂*V*g
Т.к. по условию брусок плавает => P=Fa => ρ₂*V*g=ρ₁*Vводы*g, ρ₂*V=ρ₁*Vводы;
Vводы=(ρ₂*V)/ρ₁=(400*0.24)/1000=0.096 м^3.
Ответ: Vводы=0.096 м^3.