на яку висоту підніметься чиста вода в капілярній трубці з внутрішнім радіусом 2мм, якщо коефіцієнт

поверхневого натягу 0,072 Н/м ?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванчик Артём.
H=2*сигма/p*g*R=2*0,072/1000*10*2*10^-3=72*10^-4 м